Osram H4 patří ke světové špičce

Motorové oleje, brzdové kapaliny, směs do ostřikovačů a autožárovky do předních světlometů jsou vděčným tématem nezávislých spotřebitelských testů. Výsledky jsou pak zveřejňovány na internetu, někdy jsou dostupné po uhrazení poplatku, jindy zdarma. Jejich cíle jsou však shodné – informovat zákazníky o situaci na trhu, aby se alespoň letmo dokázali orientovat a nestali se obětí nějakého klamu. A že je pochybného zboží v obchodech stále mnoho, není jistě třeba zdůrazňovat.
Jeden z testů se zaměřil na nejčastěji kupované výrobky označené jako H4 a H7. Výsledky překvapily i samotné organizátory projektu:

veřejnost

Pozor na „no name“

Především lze v obchodní síti supermarketů i drobných prodejců narazit na široké spektrum od výrobků značkových a spolehlivých až po ty nefunkční. Ano, skutečně se některé nerozsvítily vůbec, což lze považovat spíše za úlevu. Pokud by totiž přestaly fungovat krátce po montáži do světlometů po několika ujetých kilometrech, anebo vlivem nedostatečného osvitu došlo k nehodě, byla by situace mnohem horší.

V tomto směru nemůžete šlápnout vedle, pokud vaše důvěra padne na značkové výrobky známých producentů na trhu, jejichž vývojová pracoviště a zavedená výroba za svou práci ručí. Je to pochopitelně v zájmu dobrého jména samotné společnosti a zároveň si zákazník může být jistý, že v případě závady lze autožárovku reklamovat, a že je pravděpodobnost vadného kusu snížena na minimum.

světla v tunelu

Osvědčené produktové řady osvětlovací techniky pro automobily i domácnosti zakoupíte od společností Bosch, Philips, Osram a Tungsram. Jsou zaměřené na široké spektrum řidičů od zájemců preferujících delší životnost až po výrobky s vynikajícím světelnými parametry.  
Ať už tedy sáhnete po jakémkoli typu např. Osram h4 Ultra Life, Osram Nght Breaker Unlimited nebo Cool Blue Intense, máte jistotu ověřené kvality podložené pozitivními uživatelskými recenzemi.